ПЕРЕВАГИ ПРУЖИННИХ БЛОКІВ БОННЕЛЬ

2018-07-10T12:49:36+00:00 10.07.2018|

Той, хто хоча б один раз в житті купував диван або ліжко, знає, що важливий не тільки зовнішній вигляд меблів, а й її внутрішнє наповнення. Тому перед тим як зробити вибір, варто дізнатися, що таке пружинний блок Боннель.

Виробники диванів та ліжок в основному віддають перевагу пружинним блокам, так як вони добре тримають форму меблів, надають їй м’якість та пружність, протистоять просідання. Саме з цих складових складаються комфорт і якість сну потенційного покупця.

Так що ж це таке – пружинні блоки Боннель? Їх відносять до категорії залежних пружинних блоків. Це означає, що всі елементи в даній конструкції з’єднуються між собою. При її виготовленні по системі Боннель застосовується особливий метод скріплення біконусних пружин, у яких радіус витка то збільшується, то зменшується. Вони звужені в центрі і розширюються по краях, маючи своєрідну «талію». Якраз це і дозволяє рівномірно розподілити навантаження людського тіла, зберігши його правильне положення.

Пружини зроблені з високоякісної сталі, з’єднуються між собою спеціальною рамою або сталевим високовуглецевом дротом з вузлами. Щоб вони не розкручувалася самостійно, кріплення виробляється на першому і останньому витку до блоку, який складається з двох каркасів: нижнього і верхнього. На витках кінцевих спіралей робляться особливі «замочки».

Спеціально розроблені пружини сплетені в певній послідовності. Метод, застосовуваний при цьому, не дає їм стикатися один з одним, завдяки чому вони не скриплять і не труться. Число пружин буває різним: від 100 до 150 шт. на 1 кв. м.

Дана конструкція здатна забезпечити матрацу дуже високу планку надійності і пружності. Вона витримує велике навантаження, нею спокійно можуть користуватися люди, що важать 115 кг і більше. Коли вага починає тиснути на пружину, вона твердне, дозволяючи рівномірно розподілити його. Що важливо – уникаючи при цьому тертя і скрипу. Даний ефект називається «прогресивної пружністю». Металевий каркас також додає матрацу стійкість, не даючи пружинам розгойдуватися і зміщуватися в сторони. Ці фактори, а також спеціальна термічна обробка пружин, що надає їм підвищену пружність, значно подовжують термін служби матраца. Пружинні блоки Боннель служать в середньому не менше 15 років.