Дуб 2018-04-12T13:44:49+00:00

Дуб

Завдяки чудовим декоративним якостям,надійності та зносостійкості дубовий паркет є сьогодні одним з найбільш популярних підлогових покриттів. Цьому є обґрунтування. Порода Дуб відкриває справді безмежні можливості вибору варіантів обробки підлоги. Паркет з дубу дуже добре лежить у нашому кліматі і практично не щілить при правильному мікроклиматі в приміщення. Така підлога може спокійно витримувати високі механічні навантаження.

Дуб Селект

Cелект дуб – паркет вищого ґатунку, змішаного розпилу. Заболонь, сучки, недоліки деревини механічні пошкодження  не допускаються. Наявність серцевинного променя допускається.

Дуб Натур

Натур дуб – паркет без відбору за розпилом, має натуральний малюнок деревини. Допускаються перепади  по кольору , живі сучки, заболонь.

Дуб Антік

Антік  дуб – паркет без відбору за розпилом, допускаються живі і темні сучки до 10 мм, різка зміна кольору, заболонь. Тріщини, усушки, що не впливають на якість паркету, механічні пошкодження.

Дуб Кантрі

Кантрі дуб –   паркет без відбору за розпилом, допускаються живі і темні сучки, різка зміна кольору, заболонь.

Дуб Кантрі плюс

Кантрі плюс дуб – паркет без відбору за розпилом, допускаються живі і темні сучки до 10 мм, різка зміна кольору, заболонь.