Блоки пружинні 2018-03-29T11:45:13+00:00

Блоки пружинні

Пружина – це серцевина матрацу. Від її характеристик залежить якість матрацу. Погана пружина швидко просяде або лопне, або просто не забезпечить необхідної пружності та жорсткості.

Говорячи про «ортопедичність» матрацу, в першу чергу слід звернути увагу на пружинний блок, який є основою матрацу, і до якого є багато вимог.

Пружинні блоки боннель (Bonnel) використовуються в матрацах понад сто років, але завдяки оптимальному співвідношенню якості та ціни, з часом не втрачають своєї популярності.

Пружинний блок «Бонель» завдяки своїм конструктивним особливостям створює оптимальну ортопедичну підтримку та забезпечує рівномірний розподіл ваги тіла по поверхні матрацу. Класичний пружинний блок «Бонель» складається з набору однакових пружин бі-конічної форми , кожна з яких складається з п’яти витків високоякісного сталевого пружинного дроту товщиною 2,2 мм з високовуглецевої сталі. Пружини жорстко з’єднані між собою спіраллю (товщиною 1,4мм), і працюють як єдина конструкція, тому блок Bonnel може витримувати велике навантаження, рівномірно розподіляючи його по всій площі.

До переваг матраців з блоками Боннель, крім доступної ціни, відносяться довговічність, безшумність при експлуатації, жорсткість та стійкість до деформацій. Така «витривалість» надається пружинам під час їх виробництва – після навивки вони підлягають термообробці для зняття кінцевих напруг та забезпечення пружних якостей на довгий строк.