Loading...
Головна 2018-12-04T16:20:00+00:00
ПАРКЕТ
ЛІЖКА З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА
ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ
ДИТЯЧІ МАТРАЦИ
ПАРКЕТНА ДОШКА
МЕБЛІ ДЛЯ САДОЧКІВ
НАМАТРАЦНИКИ
БЛОКИ ПРУЖИННІ
ДОКЛАДНІШЕ
МАГАЗИН

Фірма «Тартак» у формі товариства з обмеженою відповідальністю була створена 18 березня 1997 року. На підприємстві працюють близько 100 людей, усі вони є справжніми майстрами своєї справи, професіоналами.

Фірма «Тартак» є однією з найвідоміших в Україні, особливо в західному регіоні, з великим досвідом роботи.

До видів діяльності підприємства належать

  • виробництво високоякісного паркету з твердолистяних порід (дуба, ясена);
  • виробництво паркету за італійською технологією на обладнанні Weinig (Німеччина);
  • виробництво ортопедичних матраців і дитячих матрациків;
  • виробництво пружинних блоків типу Bonnelle на обладнанні Fides (Італія);
  • виробництво сучасних ліжок, дитячих ліжечок з натуральної деревини;
  • виробництво дубової заготовки і клепки для коньячних бочок.

Паркет

Найстаріший вид паркетного покриття… Його історія бере початок із середньовіччя. Це окремі планки з масиву цінних порід деревини. В наш час перевага паркету в тому, що з цим покриттям для підлоги можна добитися дивовижних ефектів , використовуючи різноманітні узори укладання або комбінуючи традиційний паркет з дубу із різними породами.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Паркетна дошка

Найстаріший вид паркетного покриття… Його історія бере початок із середньовіччя. Це окремі планки з масиву цінних порід деревини. В наш час перевага паркетної дошки в тому, що з цим покриттям для підлоги можна добитися дивовижних ефектів , використовуючи різноманітні узори укладання або комбінуючи традиційний паркет з дубу із різними породами.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Ліжка з натурального дерева

Використання натуральної деревини – ще одна перевага продукції. Каркас ліжок повністю зроблений з екологічного, надійного і міцного матеріалу, що не має електромагнетичного впливу, забезпечуючи хороший сон і чудовий відпочинок. Оздоблювана обробка виконується з використанням натуральних масел, без застосування лаків і фарб, тому продукція компанії особливо цілюща, зберігає тепло і цінність деревини.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Меблі для садочків

Міцний сон це запорука здоров’я і довголіття. Але можливий він тільки за умови, що ліжко, на якому Ви будете знаходитися, буде зручним. Щоб добре виспатися, щоб новий день починався бадьорим і веселим, щоб бути здоровим. Тому ми пропонуємо ліжка для багатодітних сімей, дитячих будинків, садочків, шкіл.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Ортопедичні матраци

Завдяки висококласній автоматизації всіх виробничих процесів, наші матраци завжди відрізняються високою якістю. Це забезпечує довговічність і надійність продукції. Ми гарантуємо якість наших матраців, піклуючись при цьому про здоров’я і комфорт наших клієнтів. Ми діємо у згоді з навколишнім середовищем, використовуючи тільки натуральні наповнювачі для матраців. Такі наповнювачі забезпечують відмінний комфорт, якість і довговічність наших матраців.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Дитячі матраци

Ортопедичні матраци нашої дитячої серії відрізняє продуманість модельного ряду, в якому враховано рекомендації спеціалістів з дитячої ортопедії та побажання наших клієнтів. Будь-яка модель, що випускається, стане для Вашого малюка першим улюбленим та затишним матрацом, який подарує йому спокійний сон і допоможе рости здоровим.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Наматрацники

Наматрацник – продовжить термін служби Вашого матраца: захистить його від вологи, плям і забруднень. Завдяки мікропорами, наматрацник пропускає повітря і виріб «дихає». Наматрацник простий в догляді і легко одягається на матрац за допомогою гумок.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ

Пружинні блоки

Пружина – це серцевина матрацу. Від її характеристик залежить якість матрацу. Погана пружина швидко просяде або лопне, або просто не забезпечить необхідної пружності та жорсткості. Говорячи про «ортопедичність» матрацу, в першу чергу слід звернути увагу на пружинний блок, який є основою матрацу, і до якого є багато вимог.

ДОКЛАДНІШЕ
КУПИТИ