Ясен 2018-07-06T11:01:45+00:00

Ясен

Паркетна дошка з ясена – володіє  чудовими характеристиками по ступеню міцності. Ясенева дошка відрізняється привабливою текстурою та забарвленням, а також є дуже стійкою до деформацій. Дошка з ясена надасть благородного шарму будь-якому інтер’єру.

 Малюнок деревини ясена створений самою природою , різкі перепади кольорів  в залежності від сортування, все це характерні  риси  ясена. Популярність такої живої і натуральної підлоги постійно зростає. Тим більше таку дошку з ясена  може дозволити собі купити кожен, оскільки ціна суттєво відрізняється від ціни на деревину дуба.

Ясен Натур

Ясен Натур – паркетна дошка гарного природнього забарвлення з яскраво вираженим строкатим малюнком, змішаного розпилу. Текстура волокон пряма і хвиляста.

Ясен Оливковий

Ясен Оливковий (темний) – паркетна дошка темного кольору з відтінками оливкового та карамельного, з характерним добре вираженим малюнком, змішаного розпилу, без відбору на тангенціальний чи радіальний.

Ясен Селект

Ясен Селект –паркетна дошка світлого кольору, з гарним добре вираженим текстурним малюнком, змішаного розпилу. Текстура волокон пряма і хвиляста.

Ясен Рустік