Двосторонні ортопедичні матраци 2018-07-09T11:35:21+00:00

Двосторонні ортопедичні матраци

Спальня – слово, з яким пов’язані відчуття комфорту, затишку і відпочинку.

Після інтенсивно проведеного дня, безлічі зустрічей, емоцій, психологічного і фізичного навантаження, ми приходимо додому, проводимо залишок вечора з улюбленими і близькими людьми, після чого наступає довгоочікувана мить – підготовка до сну. Неважливо як вона проходить у людей різного віку, але кінцевий результат вимагає одного – затишної обстановки і зручних спальних меблів.

У сучасному нинішньому світі, попит на що-небудь отаке, росте не днями, а годиннами. Змилені дизайнери придумують нові віяння в моді, в архітектурі і звичайно ж меблевій галузі. «Матрацна» мода, так само не стоїть на місці! Жодна найсучасніша квартира, шикарний будинок, дача нарешті, не обійдеться без спальної кімнати. І для всіх цих варіантів, у фірми є свої пропозиції.

Речі, на яких ви проводите третину свого життя, – треба любити.

Тому не забувайте:
1) Кладіть матрац тільки на рівні поверхні або ж на спеціальні каркас-ліжка.
2) Не стрибайте на ньому і не створюйте точкових навантажень.
3) Періодично перевертайте матрац як в горизонтальній так і у вертикальній площині.
4) Використовуйте наматрацник – він вбереже матрац від швидкого забруднення.

Завдяки висококласній автоматизації всіх виробничих процесів, наші матраци завжди відрізняються високою якістю. Це забезпечує довговічність і надійність продукції. Ми гарантуємо якість наших матраців, піклуючись при цьому про здоров’я і комфорт наших клієнтів. Ми діємо у згоді з навколишнім середовищем, використовуючи тільки натуральні наповнювачі для матраців. Такі наповнювачі забезпечують відмінний комфорт, якість і довговічність наших матраців.

Матрац «Комфорт»

Недорогий двосторонній матрац, який завдяки своїй будові можна  перевертати почергово на обдві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.

Матрац «Люкс»

Зручний двосторонній матрац, який завдяки своїй будові можна  перевертати почергово на обидві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.

Матрац «Люкс – кокос»

Зручний та практичний двосторонній матрац, в якому чудово поєднано дві сторони з різним  ступенем  жорсткості, які відповідно маркуються етикетками по краям матрацу.

Матрац «Люкс – кокос 2»

Сучасний яскравий двосторонній матрац підвищеної жорсткості. Обидві сторони даної моделі – підвищеної жорсткості, що забезпечується за рахунок запатентованого ТМ Велам матеріалу «SPRUT».

Матрац «Мрія»

Сучасний двосторонній матрац, який  можна перевертати почергово на обидві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.

Матрац «Мрія – кокос»

Сучасний, комфортний та практичний двосторонній матрац, в якому чудово поєднано дві сторони з різним ступенем  жорсткості, які відповідно маркуються етикетками по краям матрацу.

Матрац «Мрія – кокос 2»

Сучасний двосторонній матрац підвищеної жорсткості. Обидві сторони даної моделі – підвищеної жорсткості, що забезпечується за рахунок латексованої кокосової койри.

Матрац «Еліт»

Надзвичайно комфортний та неповторнний двосторонній пружинний матрац з вираженим ефектом зима – літо. Основним м`яким наповнювачем є запатентований сертифікований ТМ Велам матеріал «SPRUT».