Меблі 2018-04-17T12:02:42+00:00

Меблі

Міцний сон це запорука здоров’я і довголіття. Але можливий він тільки за умови, що ліжко, на якому Ви будете знаходитися, буде зручним. Щоб добре виспатися, щоб новий день починався бадьорим і веселим, щоб бути здоровим. Тому ми пропонуємо ліжка для багатодітних сімей, дитячих будинків, садочків, шкіл.

Ліжка з натурального дерева (дуб, ясен, вільха), мають ряд переваг таких як, екологічність, довговічність, міцність, надійність, натуральна краса дерева, яка підійде до будь-якого інтер’єру.

Розміри ліжка, як правило, становлять 0,60*1,20см, 0,70*1,40см, 0,70*1,50, але виготовляємо за іншими розмірами замовника. Розмір ліжка вказується – по матрацу (тобто внутрішньому розміру ліжка).

Кольорова гамма – дуже широка, при необхідності затонуємо в кольори (Слонова кістка, Сосна, Дуб, Горіх, Тік, Палісандр, Ебенове дерево, Вишня), лаком, який є екологічний, вологостійкий, водорозчинний, напівглянсовий.

Для дитячих садочків

Ліжка для дитячих садочків виготовлені з натурального дерева (дуб, ясен, вільха), мають ряд переваг таких як, екологічність, довговічність, міцність та надійність. Має надійну конструкцію, що не лише забезпечує зручність меблів, але і тривалий експлуатаційний період.

Підліткове

Ліжко підліткове – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Надзвичайно міцне та практичне ліжко. Перевагою даної моделі є функціональність та практичність.

Двохярусне

Ліжко двохярусне – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Надзвичайно міцне та практичне ліжко. Перевагою даної моделі є функціональність та практичність.