Паркетна дошка 2018-04-16T13:42:50+00:00

Паркетна дошка

Планки з цільного масиву натуральної деревини – такі ж як класичний штучний паркет, але більші за розмірами – це масивна дошка для підлоги. Таке покриття може укладатись на клей (з`єднання “шип-паз”) або безклейним методом (“замкове” з`єднання).

Паркетна дошка з масиву може мати закруглену фаску — зрізи по всьому периметру дошки шириною в 1 мм. Фаска підкреслює мостини і надає антикварного благородного вигляду паркету. Саме фаска підкреслює оригинальність різнодовжинних та різноширинних планок. Крім естетичної функції, фаска має практичну сторону: дерево — живий матеріал, тому постійно розширюється і звужується, що помітно на широких дошках. Фаска приховує можливі нерівності та мікрощилини.

Дуб

Паркетна дошка з  натурального дубу – має універсальний колір, структуру деревини, і тому вона завжди буде в моді. Дуб-дуже тверда порода дерева і буде служити вам довгими роками.

Ясен

Паркетна дошка з ясена – володіє  чудовими характеристиками по ступеню міцності. Ясенева дошка відрізняється привабливою текстурою та забарвленням, а також є дуже стійкою до деформацій.