Ліжка 2018-04-12T14:03:26+00:00

Ліжка з натурального дерева

Третину життя ми проводимо в своєму ліжку. Іноді ми читаємо книги, іноді граємо різні ігри, іноді розмовляємо про життя, але найчастіше просто відпочиваємо – спимо. Саме тому підійти до вибору ліжка в вашій спальні потрібно з відповідальністю та розумом. Дерево це те, що дала нам природа – екологічний, надійний, довговічний матеріал, тому ми пропонуємо ліжка виготовлені лише з натуральної деревини – масиву дубу, ясена та вільхи. Дерев’яне ліжко ідеально відповідає всім вимогам – прекрасно впливає на емоційний стан людини, забезпечує здоровий та комфортний сон, прикрасить будь-який інтерер’єр спальні, заряджає позитивною енергією природи.

Ліжка з натурального дерева зажди користувалися попитом. Краса ліжок, зроблених з дерева непідвладна часу, вони завжди є модними. Дерево само по собі лікує своєю енергетикою. Якщо Ви хочете вибрати собі ліжко, пам’ятайте: добре ліжко це те, в якому ви можете забутися під час сну, добре ліжко – це ліжко з натурального дерева!

Усі наші ліжка ми виготовляємо із 100% натурального екологічно – чистого дерева вищого ґатунку. Неважливо чи це односпальне, чи двоспальне, одно чи двоповерхове, дубове, ясеневе чи вільхове – усі ліжка ручної роботи, і наші майстри використовують традиційні технології для того, щоб створити насправді міцне ліжко, яке прослужить вам усе життя. Перевагами наших ліжок є Надійність та Оптимальна ціна.

Ліжко – це частина інтер’єру, тому воно має якомога більше пасувати до Вашого інтер’єру. Класичний варіант – ліжко з натурального дерева, яке буде відповідати практично будь якому дизайну.
Наша продукція має ряд безперечних переваг перед своїми конкурентами – виготовляється з якісних матеріалів, має надійну конструкцію, що не лише забезпечує зручність меблів, але і тривалий експлуатаційний період, поєднують в собі з одного боку мінімалізм і шик, а з інший неповторний стиль і зручність.

Класичне

Ліжко Класичне , виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні в класичному стилі. Такий дизайн спинки ми розробили спеціально для шанувальників прямих ліній. Таке ліжко буде відповідати практично будь-якому дизайну.

Мілан

Ліжко Мілан – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Стильний дизайн і плавні форми легко впишуться у будь-який інтер’єр.

Кантрі

Ліжко КАНТРІ (масивне) – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Дана модель бездоганно підійде до сучасних дизайнів квартир та будинків. В дизайні ліжка Масивне відчувається смак, комфорт, стильність та практичність.

Марго

Ліжко Марго – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Така модель підійде любителям плавних ліній, які яскраво підкреслюють його стиль та витонченість.

Софія

Ліжко Софія – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Природні властивості деревини, з якого виконане ліжко Софія забезпечать чудовий відпочинок.

Ангеліна

Ліжко Ангеліна – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена,  вільхи або черешні. Це неймовірне місце відпочинку для вашої дитини.

Бостон

Ліжко Бостон – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Воно міцне та надійне. В дизайні ліжка Бостон яскраво відчувається англійський смак.

Венеція

Ліжко Венеція – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Вишуканіше ліжко з нашої колекції. Воно прикрасить навіть найвибагливіший інтер’єр спальні.

Марта

Ліжко Марта – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Це дуже гарне, зручне та практичне ліжко з витонченими деталями – акуратними виточеними ніжками та заокругленим бильцем.