Переваги ортопедичних матраців

2018-07-10T13:07:55+00:00 10.07.2018|

Анатомічность

Характеристика, що стоїть однією з перших в списку переваг матрацних систем. Виключається хвилеподібний ефект – серйозний недолік для двоспальних ліжок, особливо при великій різниці у вазі у подружжя. Неспокійні рухи одного не порушать спокійний сон іншого.

Одночасно знижується ризик виникнення більшості причин занепокоєння і поганих снів. Правильне положення хребта, розслаблений стан внутрішніх органів і м’язових тканин. Ортопедичні матраци локально реагують на вагу людського тіла, приймаючи його форму і рівномірно розподіляючи навантаження. Ніякої незручності, втоми, затерплих рук і ніг.

Гігієнічність

Забезпечується характеристиками використовуваних матеріалів і технологіями виробництва. Можливий підбір матраца за окремими параметрами: водонепроникність, пилезахисний та антисептична просочення, вентиляція, аерація. Додатковий захист від вологи і забруднень актуальна при облаштуванні спальних місць в готельних комплексах, медичних та соціальних центрах, дитячих установах. Вона важлива для будинку, якщо плануються часті переїзди, є маленькі діти або домашні тварини.

Найчастіше виробники рекомендують професійну чистку матраців, але деякі знімні чохли готові витримати домашнє прання без втрати властивостей тканини.

Широкий функціонал

«Можливості» ортопедичних матраців не обмежуються здібностями повторювати вигини людського тіла. Унікальні комбінації матеріалів і технологій забезпечують клімат-контроль мікроклімату, підтримуючи на належному рівні вологість і температуру.

Екологічність

Не виключаючи можливості алергії на шерсть, латекс, інших видів наповнювачів, але гарантуючи використання при виготовленні тільки екологічно безпечних матеріалів, що не виділяють токсичних речовин під час експлуатації.