Двохярусне 2018-04-17T13:29:16+00:00

Двохярусне

Ліжко двохярусне – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Надзвичайно міцне та практичне ліжко. Перевагою даної моделі є функціональність та практичність. Купуючи таке ліжко ви можете зекономити час та гроші, так як конструкція такого ліжка дозволяє при необхідності його розкласти його на два окремих ліжка. Таким чином дитяче двоярусне ліжко перетворюється в підліткове та доросле. Натуральне дерево з якого виконано двоярусне ліжко підійде практично в кожен інтер`єр та порадує своїм виглядом довгі роки.

Оздоблювана обробка виконується з використанням високоякісних, екологічний, водорозчинних, вологостійких лаків і фарб, тому ліжко зберігає тепло і цінність деревини. За бажанням клієнта ліжко можна затонувати в наступні кольори – білий, слонова кістка, вишня, сосна, дуб, горіх, тік, палісандр, ебенове дерево.

Ширина та довжина спального місця виконується як за стандартними розмірами , так і за індивідуальними розмірами клієнта. Розмір ліжка вказується – по матрацу (тобто внутрішньому розміру ліжка).
Ліжко Двоярусне може комплектуватися додатковими виїзними шухлядами (на колесиках), в яких господиня може помістити постільну білизну та інші речі.