Матрац «Мрія» 2018-07-04T13:54:11+00:00

Матрац «Мрія»

Сучасний двосторонній матрац, який  можна перевертати почергово на обидві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.

Основою матрацу є якісний  пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно  навантаження по всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»). Виготовляється з високоякісного сталевого дроту, який і забезпечує високу якість пружин .

Основним м`яким наповнювачем  якого є  запатентований ТМ Велам матеріал «SPRUT» – об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал, який підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Це екологічно безпечний, гігроскопічний , з натуральними волокнами бавовни і шерсті матеріал. Завдяки матеріалу «SPRUT» дана модель матрацу  є надзвичайно зручна та комфортна та має високу стійкість до деформації

Для зручності  даний матрац має змінній верхній чохол з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки.   Чохол цієї моделі виготовляється з Жаккарду – міцного, гіпоалергенного матеріалу, який  завдяки особливій технології плетіння має прекрасний вид і чудово чиститься. Ми пропонуємо широкий вибір жакардових тканин пастельних та яскравих тонів з витонченими візерунками та оптимальним для виробництва матраців складом. Для підвищення комфортності чохли цієї моделі  простьобані синтепоном, а по краях окантовані гарною тасьмою.

До складу даного матрацу входить і термопресований волок, який має підвищену щільність та слугує захистом матеріалу «SPRUT» від тиску пружинного блоку, додає жорсткості та суттєво подовжує строк експлуатації матрацу.

Матрац «Мрія» це матрац середньої жорсткості, який підійде як дітям так і дорослим. Він є сучасним, зручним, комфортним, гіпоалергенним і в той же час – не дорогим.

Склад:

• Змінний чохол з Жакардової тканини (Бельгія,Турція)
• Незмінний чорновий чохол, (бязь, котон, полікотон)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)

Властивості ортопедичного матраца Мрія:

  1. Комфортний
  2. Ортопедичний ефект
  3. Гіпоалергенний
  4. Середньої жорсткості
  5. Змінний чохол
  6. Відмінна циркуляція повітря

Висота – до 16 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 100 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.