Матрац «Мрія – кокос» 2018-07-05T14:54:13+00:00

Матрац «Мрія – кокос»

Сучасний, комфортний та практичний двосторонній матрац, в якому чудово поєднано дві сторони з різним ступенем  жорсткості, які відповідно маркуються етикетками по краям матрацу. Одна сторона – середньої жорсткості, забезпечується за рахунок запатентованого ТМ Велам матеріалу «SPRUT»,  який є об’ємним нетканий волокнистий настильний матеріалом, екологічно безпечний та гігроскопічний, який підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Інша сторона – підвищеної жорсткості, містить матеріал «SPRUT» та сертифіковану латексовану кокосову койру, яка не вбирає вологу, не деформується, та суттєво продовжує термін експлуатації матрацу. Завдяки кокосовій койрі, яка використана в даному матраці хребет людини під час сну перебуває у правильному положенні.

Чохол цієї моделі виготовляється з Жаккарду – міцного, гіпоалергенного матеріалу, який  завдяки особливій технології плетіння має витончений вигляд та при необхідності чудово чиститься. Ми пропонуємо широкий вибір жакардових тканин пастельних та яскравих тонів з витонченими візерунками та оптимальним для виробництва матраців складом. Для підвищення комфортності чохли цієї моделі  простьобані синтепоном, а по краях окантовані гарною світлою тасьмою. Для зручності даний матрац має змінній верхній чохол  з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати.

Основою  матрацу «Мрія -Кокос» є якісний пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно навантаження по всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»), а  термопресований войлок, підвищеної щільності слугує захистом матеріалу «SPRUT»  від тиску пружинного блоку та додає жорсткості.

Матрац «Мрія-Кокос» чудово поєднує в собі пружність та жорсткість, а жакардова тканина верхнього чохла підкреслює неповторну красу та витонченість всього виробу. Це одна з найулюбленіших моделей наших клієнтів – як дорослих так і дітей, завдяки сторонам  з різним ступенем жорсткості. Матрац при необхідності швидко перевертається на різні сторони – на м`якшу, як правило взимку, на твердішу – влітку.  Кокосова койра, яка входить в дану модель  створює ефект прямої спини, хребет залишається випрямленим , а м`язи розслаблені. Відпочинок на такому матраці забезпечить позитивні емоції та гарний настрій зранку.

Склад:

• Змінний чохол з Жакардової тканини (Бельгія,Турція)
• Незмінний чорновий чохол , (бязь, котон, полікотон)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)
• Термопресований волок (Україна)
• Латексована кокосова койра (Словенія)

Властивості ортопедичного матраца Мрія-Кокос:

  1. Пружний
  2. Гіпоалергенний
  3. Різної жорсткості
  4. Ортопедичний ефект
  5. Комфортний
  6. Змінний жакардовий чохол
  7. Відмінна циркуляція повітря

Висота – до 16 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 120 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.