Матрац «Мрія – кокос 2» 2018-07-04T13:53:14+00:00

Матрац «Мрія – кокос 2»

Сучасний двосторонній матрац підвищеної жорсткості. Обидві сторони даної моделі – підвищеної жорсткості, що забезпечується за рахунок латексованої кокосової койри, яка сприяє відмінній циркуляції повітря усередині всього матрацу, не вбирає вологу, не деформується, та суттєво продовжує термін експлуатації матрацу. М`яким наповнювачем даної моделі є запатентований сертифікований ТМ Велам матеріалу «SPRUT»,  який є об’ємним нетканий волокнистий настильний матеріалом, екологічно безпечний та гігроскопічний, що підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Завдяки кокосовій койрі  хребет людини під час сну перебуває у правильному положенні.

Знімний чохол цієї моделі виготовляється з Жаккарду – гарного, міцного, та практичного матеріалу, який  завдяки особливій технології плетіння має витончений вигляд та при необхідності чудово чиститься. Широкий вибір жакардових тканин пастельних та яскравих тонів з різноманітними витонченими візерунками та оптимальним для виробництва матраців складом дозволяють кожному підібрати матрац на свій смак. Для підвищення комфортності чохли цієї моделі  простьобані синтепоном, а по краях окантовані гарною світлою тасьмою. Для зручності даний матрац має змінній верхній чохол з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки.

Основою цієї моделі матрацу є  якісний  пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно  навантаження по всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»). А  термопресований войлок, підвищеної щільності слугує захистом матеріалу «SPRUT» від тиску пружинного блоку та додає жорсткості.

Матрац «Мрія-Кокос-2» це міцний пружинний матрац підвищеної жорсткості, витримує великі навантаження. Пропонуємо для тих, хто звик спати на більш жорсткому матраці та особливо для тих, кому необхідно за станом здоров`я відпочивати на твердій поверхні – настил кокосової койри , який використовується по обидві сторони матрацу допомагає оберігати хребет від подальшого викривлення.

Склад:

• Змінний чохол з Жакардової тканини (Бельгія,Турція)
• Незмінний чорновий чохол, (бязь, котон, полікотон)
• Латексована кокосова койра (Словенія)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)

Властивості ортопедичного матраца Мрія-Кокос 2:

  1. Пружний
  2. Жорсткий
  3. Гіпоалергенний
  4. Витримує великі навантаження
  5. Ортопедичний ефект
  6. Комфортний
  7. Змінний жакардовий чохол

Висота – до 17 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 120 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.