Матрац «Люкс» 2018-07-09T11:34:46+00:00

Матрац «Люкс»

Зручний двосторонній матрац, який завдяки своїй будові можна  перевертати почергово на обидві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.  Для зручності  даний матрац має змінній верхній чохол з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки. «Родзинкою» цієї моделі  є широкий вибір кольрових тканин для верхнього чохла матрацу. Чохол виготовляється з Екожаккарду  (вир-ва Турція) –  натурального,  міцного та гіпоалергенного матеріалу.

Основою матрацу є якісний  пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно  навантаження по всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»). Виготовляється з високоякісного сталевого дроту,  який і забезпечує високу якість пружин .

Основним м`яким наповнювачем  якого є  запатентований ТМ Велам матеріал «SPRUT» – об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал, який підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Це екологічно безпечний, гігроскопічний , з  натуральними волокнами бавовни і шерсті матеріал. Завдяки матеріалу «SPRUT» дана модель матрацу є надзвичайно зручна та комфортна та має високу стійкість до деформації .

До складу даного матрацу входить і термопресований волок, який має підвищену щільність та слугує захистом матеріалу «SPRUT»  від тиску пружинного блоку, додає жорсткості та суттєво подовжує строк експлуатації матрацу.

Даний вид матраців ми особливо рекомендуємо для дітей, підлітків, так як  яскравість та різнобарвність кольорів  наших матраців «Люкс» найкраще зможуть оцінити саме вони, а матеріал «SPRUT», який входить в даний матрац подбає про їх здоровий та міцний сон.

Склад:

• Змінний чохол з натуральної тканини Екожаккард (Турція)
• Незмінний чорновий чохол , (бязь, котон, полікотон)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)

Властивості ортопедичного матраца Люкс:

  1. Екологічний
  2. Гіпоалергенний
  3. Помірної жорсткості
  4. Ортопедичний ефект
  5. Комфортний
  6. Змінний чохол
  7. Відмінна циркуляція повітря

Висота – до 16 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 100 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.