Матрац «Люкс – кокос» 2018-07-09T11:33:00+00:00

Матрац «Люкс – кокос»

Зручний та практичний двосторонній матрац, в якому чудово поєднано дві сторони з різним  ступенем  жорсткості, які відповідно маркуються етикетками по краям матрацу. Одна сторона – середньої жорсткості – забезпечується за рахунок запатентованого ТМ Велам матеріалу «SPRUT»,  який є  об’ємним нетканий волокнистий настильний матеріалом, екологічно безпечний та гігроскопічний, який підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Інша сторона – підвищеної жорсткості – містить матеріал «SPRUT» та сертифіковану латексовану кокосову койру, яка не вбирає вологу, не деформується , та суттєво продовжує термін експлуатації матрацу. Завдяки кокосовій койрі, яка використана в даному матраці хребет людини під час сну перебуває у правильному положенні. Для підвищення комфортності  ми  додаємо тонкий шар ватину – м`якого та екологічного матеріалу.

Для зручності даний матрац має змінній верхній чохол (кольоровий Екожаккард –вир. Турція) з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки.

Створена дана модель матрацу на базі  якісного пружинного блоку типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно  навантаження  по  всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»). А термопресований войлок, підвищеної щільності слугує захистом матеріалу «SPRUT» від тиску пружинного блоку та додає жорсткості.

Матрац «Люкс-Кокос» це прекрасне поєднання комфорту, пружності та жорсткості. Завдяки різним ступеням  жорсткості Ви можете відчути максимальний ортопедичний ефект при невеликих затратах. Також  ми особливо рекомендуємо цю модель  для дітей, підлітків в яких в період росту організму саме формується хребет, до того ж широка кольорова гамма тканин для верхніх чохлів не залишить їх байдужими.

Склад:

• Змінний чохол з натуральної тканини Екожаккард (Турція)
• Незмінний чорновий чохол, (бязь, котон, полікотон)
• ватин (Україна)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)
• латексована кокосова койра (Словенія)

Властивості ортопедичного матраца Люкс – кокос:

  1. Пружний
  2. Гіпоалергенний
  3. Різної жорсткості
  4. Ортопедичний ефект
  5. Комфортний
  6. Змінний чохол

Висота – до 16 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 120 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.