Матрац «Люкс – кокос 2» 2018-07-09T09:54:11+00:00

Матрац «Люкс – кокос 2»

Сучасний яскравий двосторонній матрац підвищеної жорсткості. Обидві сторони даної моделі – підвищеної жорсткості, що забезпечується за рахунок запатентованого ТМ Велам матеріалу «SPRUT», який є об’ємним нетканий волокнистий настильний матеріалом, екологічно безпечний та гігроскопічний, що підвищує ефект пружності поверхні матрацу та сертифікованої латексованої кокосової койри, яка сприяє відмінній циркуляції повітря усередині всього матрацу,  не вбирає вологу, не деформується , та суттєво продовжує термін експлуатації матрацу. Завдяки кокосовій койрі хребет людини під час сну перебуває у правильному положенні. Для підвищення комфортності  ми  додаємо тонкий шар ватину – м`якого та екологічного матеріалу.

Для зручності даний матрац має змінній верхній чохол (кольоровий Екожаккард –вир. Турція) з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки.

Основою цієї моделі матрацу є  якісний  пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно  навантаження  по  всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»). А термопресований войлок, підвищеної щільності слугує захистом матеріалу «SPRUT» від тиску пружинного блоку та додає жорсткості.

Матрац «Люкс-Кокос-2» це доволі пружний матрац підвищеної жорсткості, підійде для тих ,  хто звик  спати на більш жорсткому  матраці  та для тих, кому необхідно за станом здоров`я відпочивати на твердій поверхні – настил кокосової койри, який використовується по обидві сторони матрацу допомагає оберігати хребет від подальшого викривлення. Саме ця модель витримує великі навантаження .

Склад:

• Змінний чохол з натуральної тканини Екожаккард (Турція)
• Незмінний чорновий чохол, (бязь, котон, полікотон)
• Ватин (Україна)
• Латексована кокосова койра (Словенія)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)

Властивості ортопедичного матраца Люкс-Кокос-2 :

  1. Пружний
  2. Жорсткий
  3. Гіпоалергенний
  4. Витримує великі навантаження
  5. Ортопедичний ефект
  6. Комфортний
  7. Змінний кольоровий чохол

Висота – до 17 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 120 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.