Матрац «Комфорт» 2018-07-09T11:31:33+00:00

Матрац «Комфорт»

Недорогий двосторонній матрац, який завдяки своїй будові можна  перевертати почергово на обдві сторони, що значно збільшує  термін експлуатації матрацу.

Основою матрацу є якісний  пружинний блок типу «Bonnell», власного виробництва ТзОВ «Тартак», що виготовляється з високоякісного сталевого дроту,  який і забезпечує високу якість пружин. Саме пружинний блок розподіляє рівномірно  навантаження  по  всій поверхні спального місця.

Основним м`яким наповнювачем  якого є   настил з натурального волокнистого  матеріалу – ватину, який  забезпечує потрібну жорсткість  всієї  поверхні спального місця, має прекрасні гіпоалергенні властивості, є досить довговічним матеріалом, який приймає форму людського тіла. До складу даного матрацу входить і термопресований волок, який має підвищену щільність та слугує захистом м`якого настилу – ватину від тиску пружинного блоку, додає жорсткості та суттєво подовжує строк експлуатації матрацу.

Для зручності  даний матрац має змінній верхній чохол з застібкою «Блискавка», який при потребі  можна легко знімати для прання або чистки.

Даний вид матраців ми рекомендуємо для готелів, пансіонатів, санаторіїв, оскільки він прекрасно забезпечує комфортний та зручний відпочинок під час сну, має краще співвідношення ціна-якість.

Склад:
• Змінний чохол з натуральної тканини
• Незмінний чорновий чохол, (бязь, котон, полікотон)
• Ватин (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)

Властивості ортопедичного матраца Комфорт:

  1. Екологічний
  2. Середньої жорсткості
  3. Ортопедичний ефект
  4. Економічний
  5. Комфортний
  6. Гіпоалергенний
  7. Змінний чохол
  8. Відмінна циркуляція повітря

Висота – до 15 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 80 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.