Матрац «Еліт» 2018-07-05T14:52:45+00:00

Матрац «Еліт»

Надзвичайно комфортний та неповторнний двосторонній пружинний матрац з вираженим ефектом зима – літо. Основним м`яким наповнювачем є запатентований сертифікований ТМ Велам матеріал «SPRUT»,  який є об’ємним нетканий волокнистий настильний матеріалом, екологічно безпечний та гігроскопічний, який підвищує ефект пружності поверхні матрацу. Поверх цього наповнювача  знаходиться з однієї сторони знаходиться натуральна овеча вовна, яка зберігає тепло в зимній період, з іншого – бавовна, яка в літній період навпаки виводить надлишок тепла. «Літня» сторона матрацу – підвищеної жорсткості – містить латексовану кокосову койру, яка не вбирає вологу, не деформується, та суттєво продовжує термін експлуатації матрацу.

Чохол цієї моделі виготовляється з Жаккарду – міцного, гіпоалергенного матеріалу, який завдяки особливій технології плетіння має витончений вигляд та при необхідності чудово чиститься. Ми пропонуємо широкий вибір жакардових тканин пастельних та яскравих тонів з витонченими візерунками та оптимальним для виробництва матраців складом. Для підвищення комфортності чохли цієї моделі  простьобані синтепоном, а по краях окантовані гарною світлою тасьмою. Для зручності даний матрац має змінній верхній чохол з застібкою «Блискавка», який при потребі можна легко знімати.

Основою матрацу «Мрія -Кокос» є якісний  пружинний блок типу «Bonnell», який і розподіляє рівномірно навантаження по всій поверхні спального місця, (власне виробництво ТзОВ «Тартак»), а  термопресований войлок, підвищеної щільності слугує захистом матеріалу «SPRUT» від тиску пружинного блоку та додає жорсткості.

Назва матрацу «Еліт» говорить сама за себе. Це неймовірно комфортний, практичний, пружинний матрац з вираженим ефектом «зима-літо». В ньому прекрасно поєднані натуральні  матеріали, подаровані самою природою, що забезпечує приємний відпочинок в будь-яку пору року. Літня та зимня сторони відповідно маркуються етикетками, тому ви ніколи не помилитесь перевертаючи ваш матрац. Літня сторона є більш жорсткою за рахунок використання кокосової койри, яка оберігає хребет від подальшого викривлення під час сну, та поліпшує вентиляцію матрацу. На зимній стороні даного матрацу під час сну ви зможете відпочити, повністю зняти напругу  м`язів, отримаєте здоровий сон, гарний настрій та заряд бадьорості зранку.

Склад:

• Змінний чохол з Жакардової тканини (Бельгія,Турція)
• Незмінний чорновий чохол , (бязь, котон, полікотон)
• «Вовна» (Словенія)
• «SPRUT» (Україна)
• Термопресований войлок (Україна)
• Пружинний блок «Боннель» з високоякісного сталевого дроту (власне виробництво ТзОВ «Тартак»)
• Термопресований волок (Україна)
• «SPRUT» (Україна)
• Латексована кокосова койра (Словенія)
• «Бавовна» (Словенія)

Властивості ортопедичного матраца Еліт:

  1. Ефект «Зима-літо»
  2. Практичний
  3. Різної жорсткості
  4. Ортопедичний ефект
  5. Комфортний
  6. Змінний жакардовий чохол
  7. Відмінна циркуляція повітря

Висота – до 18 см
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 120 кг

Гарантія на наповнювачі 3 роки.
Гарантія на пружинний блок «Bonnel» 10 років.