Софія 2018-04-17T13:17:44+00:00

Софія

Ліжко Софія – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Природні властивості деревини, з якого виконане ліжко Софія забезпечать чудовий відпочинок. Дана модель є практичною та гарною, відрізняється надійністю, міцністю та довговічністю. Вона підійде як в дитячу кімнату так і спальну чи вітальню та захистить від холодних стін та від можливого падіння .
Оздоблювана обробка виконується з використанням високоякісних , екологічний , водорозчинних, вологостійких лаків і фарб, тому ліжко зберігає тепло і цінність деревини. За бажанням клієнта ліжко можна затонувати в наступні кольори – білий, слонова кістка, вишня, сосна, дуб, горіх, тік, палісандр, ебенове дерево.

Ширина та довжина спального місця виконується як за стандартними розмірами , так і за індивідуальними розмірами клієнта. Розмір ліжка вказується – по матрацу ( тобто внутрішньому розміру ліжка.)
Підніжжя може бути як низьке так і високе. Ліжко Софія за бажанням замовника може комплектуватися додатковими виїзними шухлядами (на колесиках), що важливо для кімнат з обмеженим прстором.