Мілан 2018-04-17T13:16:42+00:00

Мілан

Ліжко Мілан – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні. Стильний дизайн і плавні форми легко впишуться у будь-який інтер’єр. Воно має надійну конструкцію, що не лише забезпечує зручність меблів, але і тривалий експлуатаційний період. Ця модель ліжка є гарною, міцною, практичною , зручною , та забезпечує оптимальне поєднання вільного простору та функціональності.
Оздоблювана обробка виконується з використанням високоякісних , екологічний , водорозчинних, вологостійких лаків і фарб, тому ліжко зберігає тепло і цінність деревини. За бажанням клієнта ліжко можна затонувати в наступні кольори – білий, слонова кістка, вишня, сосна, дуб, горіх, тік, палісандр, ебенове дерево.

Ширина та довжина спального місця виконується як за стандартними розмірами , так і за індивідуальними розмірами клієнта. Розмір ліжка вказується – по матрацу ( тобто внутрішньому розміру ліжка.)
Підніжжя може бути як низьке так і високе . Ліжко Мілан може комплектуватися додатковими виїзними шухлядами (на колесиках), в яких господиня може помістити постільну білизну та інші речі.