Класичне 2018-04-17T13:12:39+00:00

Класичне

Ліжко Класичне , виготовлене з 100% натурального дерева дубу ,ясена , вільхи або черешні в класичному стилі. Такий дизайн спинки ми розробили спеціально для шанувальників прямих ліній. Таке ліжко буде відповідати практично будь-якому дизайну. Ліжко Класичне має надійну конструкцію, що не лише забезпечує зручність меблів, але і тривалий експлуатаційний період, поєднують в собі з одного боку мінімалізм і шик, а з інший неповторний стиль.
Оздоблювана обробка виконується з використанням високоякісних , екологічний , водорозчинних, вологостійких лаків і фарб, тому ліжко зберігає тепло і цінність деревини. За бажанням клієнта ліжко можна затонувати в наступні кольори – білий, слонова кістка, вишня, сосна, дуб, горіх, тік, палісандр, ебенове дерево.

Ширина та довжина спального місця виконується як за стандартними розмірами , так і за індивідуальними розмірами клієнта. Розмір ліжка вказується – по матрацу ( тобто внутрішньому розміру ліжка.)
Підніжжя може бути як низьке так і високе . Ліжко Класичне може комплектуватися додатковими виїзними шухлядами (на колесиках), в яких господиня може помістити постільну білизну та інші речі.