Ангеліна 2018-04-17T13:06:28+00:00

Ангеліна

Ліжко Ангеліна – виготовлене з 100% натурального дерева дубу, ясена, вільхи або черешні.  Це неймовірне  місце відпочинку для вашої дитини. Кращого матеріалу для дитячого ліжка як  натуральне дерево природа не дала, тому ми з гордістю пропонуємо для ваших дітей цю надзвичайно гарну, практичну, зручну та витончену модель ліжка. Ліжко Ангеліна подобається особливо дівчаткам, які хочуть бачити таке ліжко переважно в світлих тонах. На бильцях з обох боків  можна вирізати  сердечка, кружечки або інші фігурки, що робить ліжко унікальним і так подобається дітям!

Оздоблювана обробка виконується з використанням високоякісних , екологічний , водорозчинних, вологостійких  лаків і фарб, тому ліжко  зберігає тепло і цінність деревини.  За бажанням клієнта ліжко можна затонувати в наступні  кольори – білий, слонова кістка, вишня, сосна, дуб, горіх, тік, палісандр, ебенове дерево.

Ширина та довжина спального місця виконується  як за стандартними розмірами , так і  за індивідуальними розмірами клієнта. Розмір ліжка вказується – по матрацу ( тобто внутрішньому розміру ліжка.)

Ліжко Ангеліна може комплектуватися додатковими виїзними шухлядами (на колесиках), в яких дитина може зберігати свої цінні речі.