О нас Наша продукция Фотогалерея Контактная информация  
 
Паркетна дошка

Кріплення паркетної дошкиПідлога - це перший крок до створення вашого інтер’єру! Сьогодні у світі, де майже все натуральне має штучні замінники , так важливо залишатись ближче до природнього! Паркет з натурального дерева не має жодної хімічної обробки,що надзвичайно важливо , коли ми говоримо про екологічно безпечну для вашого здоров’я продукцію!

Підлога з натурального дерева - є цінною знахідкою, яка може абсолютно змінити ваш інтер’єр та внести тепло та здоров`я у вашу оселю. Немає нічого комфортнішого, ніж дерев’яна підлога! І коли ми говоримо про затишок і індивідуальність, нічого кращого, ніж натуральний паркет не може цього зробити для вас!

Дерев’яна підлога - це здоровий і натуральний продукт! На відміну від інших покриттів , натуральний паркет не виділяє формальдегідів, і тим самим надає вам більше чистого повітря і у вас не виникає алергії на пил чи пильні кліщі.

Кріплення паркетної дошки Крім шарму , підлога повинна бути ще надійною! Вона повинна витримати дітей, домашніх тварин, невеликі пошкодження і , звичайно, ваші важливі події із гостями! Після усього цього ви хочете, щоб ваша підлога виглядала новою і доглянутою. Натуральний паркет був створений саме для цього! І існує ще з часів готики! Все , що вам необхідно для того, щоб зберегти бездоганний вигляд вашої підлоги-це легкий догляд, що не потребує зусиль!

Наш паркет має різні розміри та види, що дозволяє вибрати вам саме ту підлогу, яка підійде до стилю вашої оселі.

При покупці будь-якої елітної підлоги в першу чергу потрібно визначитись із кольором, і тільки тоді переходити до вибору породи дерева.
Покриття ділять на темне і світле. До світлих порід дерева відносять: бук, березу,клен, ясен, канадський ( рожевий) дуб, а до темних – горіх, сірий дуб, ясен оливковий, черешню.
Деякі породи дерева, наприклад, дуб, вишня, черешня, бук, можуть змінювати відтінок в залежності від кута падіння світла.


Твердість деяких порід деревини по Бринелю, МПа

Акація біла 7,1 Рокфа (азіатський горіх) 4,5
Олива 6 Граб 3,7
Горіх грецький 5 Ірокко (камбала) 3,5
Ясен 4,1 Клен польовой 2,5
Дуб 3,8 Липа низька
Клен гостролистий 4,1 Листвениця 2,6
Вишня 3,1 Вільха 2,7
Бук 3,8 Сапелі середня
Мербау 4,1 Сосна 2,49
Черешня 3,5 Тікове дерево 2,5

Від твердості деревини залежить довговічність дерев’яної підлоги, протистояння ударам падаючих предметів, стиранню і царапанню.Ми поділяємо дуб на наступні класи:

CТАНДАРТ ( Селект) допускається різниця по кольору деревини. Планки радиального та тангенціального розпилів. На лицьовій стороні не допускаються: здорові групові сучки, подвійна серцевина, заболонь відкрита одностороння, заболонь, хімічне забарвлення, тріщини, плямистість, червоточина, зкол. На лицьовій стороні допускаються: очка, серцевинні промені. На зворотній стороні не допускаються: зкол, механічні пошкодження. На зворотній стороні допускаються: сучки-здорові світлі, одиничні діаметром до 10мм, здорові темні, здорові групові, очка, подвійна серцевина, заболонь, плямистість.

    

НАТУР в паркетних планках допускається різниця в кольорі деревини. Планки радіального і тангенціального розпилів. Допускаються серцевинні промені, здорова світла заболонь по всій довжині не більше 25% на 1 планку, сучки до 3мм світлі здорові. На лицьовій стороні не допускаються: серцевина, прорість, тріщини, плямистість, червоточина. На лицьовій стороні допускаються : здорові сучки світлі до 3 мм -1шт. на планку, нахил волокон, заболонь. На зворотній стороні не допускається непрофрезерування, червоточина. На зворотній стороні допускаються: сучки, здорові світлі, здорові групові, очка, нахил волокон, серцевина, заболонь.

    

Н-Б в паркетних планках допускається заболонь понад 30 відсотків, у кожній планці, різниця в кольорі деревини.

    

КАНТРІ ( Рустік, Класік) - в паркетних планках допускається різниця в кольорі деревини. Планки радіального і тангенціального розпилів. На лицьовій стороні допускаються: серцевинні промені, здорова світла заболонь по всій довжині не більше 50% на 1 планку, здорові світлі сучки до 5 мм. Допускаються усі «недоліки» паркету сорту «Натур» плюс вищезазначені. На лицьовій стороні не допускається червоточина.

    

АНТІК - штучно «зістарений» паркет, який самою назвою вже говорить про старовину. Причому видимість «старовини» створена не хімічною обробкою,а самою деревиною. Відбувається це тому, що в кожній планці паркету є природна червоточина. Це дирочка в деревині, яку колись залишила деревна комаха. При попаданні такої «тюнінгованої» деревини на виробництво, іі було пропарено спеціальною технологією і висушено, при цьому знищено будь-які сліди перебування в ній комах чи лічинок. На лицьовій стороні допускається червоточина в будь-якому процентному співвідношенні, механічні пошкодження, різка зміна кольору, усі світлі і темні здорові сучки , заболонь більше 50% на планку, тріщини, що виникають під час виробничого процесу, а також природні тріщини в необмеженій кількості.

    

Увага! Ніяких лічинок чи комах в цьому сорті паркету не існує! Паркет проходить термічну обробку при температурі 75С по Цельсію на 21 день, при якій усі лічинки гарантовано гинуть ( вони гинуть вже за 2 год після обробки деревини значно меншою температурою-56 градусів)! Для того, щоб покупці не сумнівалися – ми виклали усю підлогу нашого офісу паркетом саме в сорті «Антік». Багато майстрів прикладають неабиякі зусилля, просверлюючі в нормальному дереві дирочки, які потім заповнюють темною фарбою, для того, щоб створити ефект зістареної, поїденої деревини в своїх виробах, а тут все натуральне, ніякої підробки! Подивіться фото нижче і переконайтесь у цьому самі.Паркет дуб європейський (сірий)                              Паркет ясеневий Натур(текстура)

    Паркет дуб канадський (рожевий)
 
   
  {literal} {/literal}