Про нас Наша продукція Фотогалерея Контактна інформація  
 
Дитячі матрацики (ортопедичні)
Матраци "Сонечко"
Матраци "Ніченька"

Безпружинний. Нетканий матеріал "Спрут", бязевий чохол.


Безпружинний. Нетканий матеріал "Спрут", кокосова койра.


Матраци "Казочка"

Дитячі матрацики гуртом


Безпружинний. Нетканий матеріал "Спрут", повсть.

Дитячі матрацики гуртом - за спеціальними цінами!!!Яким повинен бути дитячий матрац?

Дитячий матрас повинен бути плотним (жорстким) і рівним, а подушка новонародженому взагалі непотрібна. Не думайте, что малечі жорстко, незручно, - навпаки! Мякі перинки, пухові подушки не на пользу, дитя і потіє більше, і позвоночник на мякому викривляєтся.

Сьогодні можна купити жорсткі дитячі матраси на основі натуральних наповнювачів (кокосова стружка, солома і морські водорослі).

Наматрасник (чехол) повинен бути з натурального матеріала (льон, бавовна) і обовязково повинен вільно зніматися (наприклад на змійці). Щоб матрас не промокав, можна використовувати клійончатий наматрасник, або просто великий пакет, куди варто помістити матрас.

Матрас варто періодично провітрювати і просушувати, зберігати в сухості і чистоті для попередження розвитку алергічних реакцій в дитини.

Завдяки висококласної автоматизації всіх виробничих процесів, наші матраци завжди відрізняються високою якістю. Це забезпечує довговічність і надійність продукції. Ми гарантуємо якість наших матраців, піклуючись при цьому про здоров’я і комфорт наших клієнтів. Ми діємо у згоді з навколишнім середовищем, використовуючи тільки натуральні наповнювачі для матраців. Такі наповнювачі забезпечують відмінний комфорт, якість і довговічність наших матраців.

1. ТЕРМОПРЕСОВАНИЙ ВОЙЛОН – це нетканий матеріал, виготовлений із суміші синтетичних та натуральних волокон. Має підвищену цінність і застосовується для захисту м’яких настилів матраца від тиску пружинного блоку.

2. КОКОСОВА КОЙРА - екологічно чистий, довговічний, природний матеріал, що отримується з волокон горіха кокосової пальми. Володіє високою жорсткістю, але при цьому є достатньо гнучким. Маючи бактерицидну властивість, вона не гниє і зберігає упругість. Має більшу стійкість до розриву і стирання. Пориста структура забезпечує оптимальний мікроклімат, що сприяє волого- та теплообміну. Склад 85% кокос + 15% латекс, що підвищує комфортність.

3. СПРУТ - об’ємний нетканий матеріал, екологічно безпечний, легкий, довговічний, невогненебезбечний. Він стійкий до деформації і дії: ультрафіолетових променів, мікроорганізмів, низьких температур; не викликає алергічних реакцій. Склад матеріала “СПРУТ”: 70% волокна поліефірні + 30% добавки натуральних волокон, відновлені волокна бавовни, вовни. Природа натуральних волокон - льон, овеча вовна, морська трава, койра кокосова, козяча вовна і кінський волос.

4. БЯЗЬ СУВОРА - сорт щільної бавовняної тканини. Волокнистий склад - 100% бавовна.

5. ЧОХОЛ - захищає поверхню матраца від передчасного старіння, підвищує рівень гігієнічності і максимального комфорту під час сну. Чехол пошитий з метеріалу САТЕН - 100% бавовняний природний натуральний матеріал. Має гігроскопічності та антиалергічною властивості. Бавовна здатна підтримувати оптимальний мікроклімат, не парить навіть спекотним літом.

 
   

 

  {literal} {/literal}