Про нас Наша продукція Фотогалерея Контактна інформація  
 
Матрац «Еліт»
Матрас Элит


Матрац «Мрія»
Матрас Мечта

Матрац «Люкс»
Матрас Люкс

Матрац "Комфорт"
Матрас Комфорт


Матрац "Мрія+кокос"
Матрас Мечта+кокос

Матрас "Люкс+кокос"
Матрас Люкс+кокос

Матрац «Мрія+кокос2»
Матрас Мечта+кокос2

Матрац «Люкс+кокос2»
Матрас Люкс+кокос2


Спальня – слово, з яким пов’язані відчуття комфорту, затишку і відпочинку.

Після інтенсивно проведеного дня, безлічі зустрічей, емоцій, психологічного і фізичного навантаження, ми приходимо додому, проводимо залишок вечора з улюбленими і близькими людьми, після чого наступає довгоочікувана мить – підготовка до сну. Неважливо як вона проходить у людей різного віку, але кінцевий результат вимагає одного – затишної обстановки і зручних спальних меблів.

У сучасному нинішньому світі, попит на що-небудь отаке, росте не днями, а годиннами. Змилені дизайнери придумують нові віяння в моді, в архітектурі і звичайно ж меблевій галузі. «Матрацна» мода, так само не стоїть на місці! Жодна найсучасніша квартира, шикарний будинок, дача нарешті, не обійдеться без спальної кімнати. І для всіх цих варіантів, у фірми є свої пропозиції.

Речі, на яких ви проводите третину свого життя, – треба любити.

Тому не забувайте:
1) Кладіть матрац тільки на рівні поверхні або ж на спеціальні каркас-ліжка.
2) Не стрибайте на ньому і не створюйте точкових навантажень.
3) Періодично перевертайте матрац як в горизонтальній так і у вертикальній площині.
4) Використовуйте наматрацник – він вбереже матрац від швидкого забруднення.

Завдяки висококласній автоматизації всіх виробничих процесів, наші матраци завжди відрізняються високою якістю. Це забезпечує довговічність і надійність продукції. Ми гарантуємо якість наших матраців, піклуючись при цьому про здоров’я і комфорт наших клієнтів. Ми діємо у згоді з навколишнім середовищем, використовуючи тільки натуральні наповнювачі для матраців. Такі наповнювачі забезпечують відмінний комфорт, якість і довговічність наших матраців.

1. ПРУЖИННИЙ БЛОК типу “Боннель” - звитий з сталевого пружного дроту спеціальної марки, загартованого струмом високої напруги, 5-ти або 4-х вітковий. Функціональне призначення блоку - підтримувати хребет у правильному положенні. Його поверхня ідеальна для прилягання наповнювачів, забезбечує вільну циркуляцію і дбає про здоровий клімат сну.

2. ТЕРМОПРЕСОВАНИЙ ВОЙЛОК - це нетканий матеріал, виготовлений із суміші синтетичних та натуральних волокон. Має підвищену цінність і застосовується для захисту м’яких настилів матраца від тиску пружинного блоку.

3. ВАТІН - прошивний матеріал, виготовлений із суміші натуральних волокон, виконує ізоляційну функцію. Кладеться між основним настилом матрацу та оббивкою.

4. Sprut - об'ємний нетканий волокнистий матеріал. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності і довговічності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технологіі безпрограшного поєднання ПЕТ волокна з волокнами бавовни, шерсті, коноплі створюють визначаючі якості матеріалів для матраців: максимальну ступінь проникнення повітря, теплогенераціі і теплообміну. Матеріал екологічно безпечний, перевірені високотемпературним впливом.

5. БЯЗЬ СУВОРА - сорт щільної бавовняної тканини. Волокнистий склад - 100% бавовна.

6. ЧОХОЛ - захищає поверхню матраца від передчасного старіння, підвищує рівень гігієнічності і максимального комфорту під час сну. Чохол пошитий з метеріалу САТЕН - 100% бавовняний природний натуральний матеріал. Має гігроскопічності та антиалергічною властивості. Бавовна здатна підтримувати оптимальний мікроклімат, не парить навіть спекотним літом.

Кокосовая койра використовується для підвищення жорсткості матрацу.

 
   

 

  {literal} {/literal}