Про нас Наша продукція Фотогалерея Контактна інформація  
 
Коротко про нас
Фірма «Тартак» у формі товариства з обмеженою відповідальністю була створена 18 березня 1997 року. На підприємстві працюють близько 100 людей, усі вони є справжніми майстрами своєї справи, професіоналами.

Фірма «Тартак» є однією з найвідоміших в Україні, особливо в західному регіоні, з великим досвідом роботи.

    До видів діяльності підприємства належать:
  • виробництво високоякісного паркету з твердолистяних порід (дуба, ясена);
  • виробництво паркету за італійською технологією на обладнанні Weinig (Німеччина);
  • виробництво ортопедичних матраців і дитячих матрациків;
  • виробництво пружинних блоків типу Bonnelle на обладнанні Fides (Італія);
  • виробництво сучасних ліжок, дитячих ліжечок з натуральної деревини;
  • виробництво дубової заготовки і клепки для коньячних бочок.
Про справжні високі якості продукції свідчить те, що паркет, виготовлений на вищезгаданому підприємстві, реалізується як на вітчизняному ринку, так і експортується в Словаччину, Францію, Бельгію, Італію. Для його виробництва використовується тільки високоякісна деревина. Працівники підприємства пройшли спеціальне навчання та стажування в іноземних майстрів — провідних виробників паркету в Європі. Просушування деревини відбувається в сушильних камерах французького виробництва.

Майже 10 років фірма «Тартак» виробляє ортопедичні матраци, які своїми високими якостями відомі вже далеко за межами нашої області. Постійне зростання попиту на матраци й дитячі матрацики зумовлене багаторічним досвідом у цій галузі, абсолютно натуральними, не шкідливими для людини, не токсичними й антиалергічними матеріалами, які не містять поролону і, якісними пружинними блоками власного виробництва. Використовується об’ємний нетканий матеріал «Спрут». Матраци виробляються за будь-якими розмірами.

Директор ТзОВ «Тартак» Борис Вікторович Смірнов вклав у це підприємство всю свою душу. За 13 років існування фірми він не пам’ятає жодного спокійного дня чи ночі: навіть на відпочинку думками перебував на роботі. До кожного свого бізнес-плану чи проекту підходить із кінця, прораховуючи результат, шукає, на чому розставити акценти.

«Тартаком» фірма названа завдяки дідусеві директора — Борису Єфремовичу Пастернаку, який довго працював завідувачем нижнім складом Ківерцівського держлісгоспу. Тож усе, що пов’язано з лісом, лісопереробкою, знайоме Борису Вікторовичу з дитинства. Тому й вирішив спробувати виготовляти продукцію з деревини, і не десь, а в рідному для родини містечку.

«Тартак» розпочинався з того, що Борис Вікторович придбав невеличкий цех колишнього Ківерцівського ДОКу і його старе обладнання. Найняв семеро робітників із числа колишніх працівників підприємства, яке занепадало.

Отож, спочатку Борис Вікторович хотів виробляти дубові бочки для французьких виноробів, однак його партнер, побачивши кілька виробів, забракував їх. Натомість запропонував виготовляти дубову клепку для цих бочок і назвав ціну на цю продукцію, яка не могла не зацікавити, навіть попри те, що така продукція у Франції коштує щонайменше удвічі дорожче. Не все, звичайно, одразу вдавалося. Перш за все необхідно було модернізувати виробництво, бо старе ДОКівське устаткування було неефективним. Інвестував капіталовкладення у виробництво француз Мішель Бутет, придбавши італійське та французьке обладнання. Він особисто й допоміг його встановити та запустити у виробництво. Так «Тартак» першим на Волині розпочав виготовляти дубову клепку для французьких бондарів. Продукція «Тартака» в основному зорієнтована на європейський ринок, а це — Франція, Італія, Бельгія, Словаччина, Азербайджан. Звичайно, ця продукція широко представлена та користується попитом і на вітчизняному ринку. Крім дубової клепки, «Тартак» зберіг традиційну продукцію придбаного цеху: виготовляє пружинні блоки для виробників м’яких меблів. Цінуються і їхні матраци.

Виробляють якісний паркет, а ще — дерев’яні ліжка. Асортимент достатній, аби при переробці деревини максимально ефективно використати весь сировинний матеріал, тобто створити своєрідне безвідходне виробництво.

Виробничі потужності нарощують поступово, адже все впирається в кошти, звикли розраховувати лише на власні сили. Тож Борис Вікторович не ризикує, бо надто цінує те, чого вдалося досягти за ці роки величезними зусиллями та важкою працею. А вдалося таки й справді багато. Хто з ківерчан пам’ятає, в якому стані був цех, той неозброєним оком побачить зміни. Перш за все це стосується облаштованих робочих місць, які відповідають санітарним нормам, затишних побутових кімнат, заасфальтованої території підприємства. Віктор Борисович переконаний, що найбільшою цінністю кожного виробника — справжнього господаря — є його працівники при доброму здоров’ї, через те, перш за все, потрібно опікуватися цим.

Ми використовуємо тільки НАТУРАЛЬНІ матеріали.

 
   

 

  {literal} {/literal}