Про нас Наша продукція Фотогалерея Контактна інформація  
 

За бажанням замовника ліжка можуть тонуватись в колір

Кольорова гамма: Слонова кістка, Сосна, Дуб, Горіх , Тік, Палісандр, Ебенове дерево, Вишня.

Ліжка масивні
Кровати массивные


Ліжка класичні
Ліжка прості фігурні

Ліжка «Мілан»
Ліжка «Мілан»

Ліжка «Венеція»
Ліжка «Венеція»

Ліжка «Карпати»
Ліжка «Карпати»

Ліжка точені
Ліжка точені

Ліжко двоярусне
Ліжко двоярусне

Ангеліна
Ангеліна

Софія
Софія

Використання натуральної деревини – ще одна перевага продукції. Каркас ліжок повністю зроблений з екологічного, надійного і міцного матеріалу, що не має електромагнетичного впливу, забезпечуючи хороший сон і чудовий відпочинок. Оздоблювана обробка виконується з використанням натуральних масел, без застосування лаків і фарб, тому продукція компанії особливо цілюща, зберігає тепло і цінність деревини.

Третину життя ми проводимо в своєму ліжку. Іноді ми читаємо книги, іноді граємо різні ігри, іноді розмовляємо про життя, але найчастіше просто відпочиваємо - спимо.

Міцний сон це запорука здоровя і довголіття. Але можливий він тільки за умови, що ліжко, на якому Ви будете знаходитися, буде зручним. Щоб добре виспатися, щоб новий день починався бадьорим і веселим, щоб бути здоровим.

Ліжко - це частина інтерєру, тому воно має якомога більше пасувати до Вашого інтер’єру. Класичний варіант - ліжко з натурального дерева, яке буде відповідати практично будь якому дизайну. Ліжка з натурального дерева зажди користувалися попитом. Краса ліжок, зроблених з дерева непідвладна часу. Дерево само по собі лікує своєю енергетикою. Якщо Ви хочете вибрати собі ліжко, памятайте: добре ліжко це те, в якому ви можете забутися під час сну, добре ліжко - це ліжко з натурального дерева!

Наша продукція має ряд безперечних переваг перед своїми конкурентами- виготовляється з якісних матеріалів, має надійну конструкцію, що не лише забезпечує зручність меблів, але і тривалий експлуатаційний період, поєднують в собі з одного боку мінімалізм і шик, а з інший неповторний стиль і зручність.

 
   

 

  {literal} {/literal}